Drzwi otwarte 2014

Drzwi Otwarte

Zapraszamy do szkoły na Drzwi Otwarte: przyjdź i sprawdź na miejscu, jak ciekawie się uczymy i bawimy! czytaj więcej

Nowe klasy w Zespole Szkół nr 7 w Poznaniu

Nabór

Rozpoczynamy nabór: zapraszamy do zapoznania się z aktualnym terminarzem naboru i ofertą naszej szkoły. czytaj więcej

Wyniki szkoły

Wyniki szkoły

Zobacz wyniki naszej szkoły: sprawdziany szóstoklasisty, egzaminy gimnazjalne oraz ocenę Kuratorium Oświaty. czytaj więcej

Osiągnięcia Zespołu Szkół

Osiągnięcia

Nasze osiągnięcia w różnych dziedzinach: uczniowie, nauczyciele i dyrekcja. Sami zobaczcie! czytaj więcej

Na zaproszenie europosłanki Krystyny Łybackiej do Strasburga udała się grupa laureatów Konkursu Wiedzy  o Prawie ,a także przedstawiciele Chorągwi Wielkopolskiej ZHP i innych olimpijczyków.
Miło nam poinformować,że w wycieczce studyjnej wzięła udział absolwentka Gimnazjum nr 7 w Poznaniu-Zuzanna Derbis wraz z koordynatorką konkursu- p Aliną Szulczyk.
W ten sposób profesor i europosłanka -p. Krystyna Łybacka doceniła sukcesy Zuzi,która była finalistką ETAPU CENTRALNEGO OGÓLNOPLSKIEJ OLIMPIADY KONKURSU WIEDZY O PRAWIE w roku 2017 oraz zajęła 2 miejsce w etapie regionalnym tegoż konkursu w roku 2018.

Podczas pierwszego dnia wyjazdu, uczestnicy wycieczki zobaczyli cudowne, wyjątkowe alzackie jarmarki bożonarodzeniowe, które swoim klimatem i atmosferą przypominają nam o zbliżających się Świętach.
W drugim dniu wyjazdu studyjnego do Strasburga grupa gości z Wielkopolski, która została zaproszona przez europosłankę Krystynę Łybacką, rozpoczęła zwiedzanie od rejsu po kanale, podczas którego zobaczyła niezwykłą architekturę miasta oraz urokliwe i posiadające niesamowity klimat stare kamienice. Następnie uczestnicy wycieczki zobaczyli serce europejskiej demokracji, czyli Parlament Europejski gdzie zwiedzili salę obrad, która była scenerią wielu historycznych głosowań oraz wizyt głów państw i szefów rządów i w której odbywają się sesje plenarne Parlamentu Europejskiego. Podczas wizyty Janusz Zemke – europoseł z Grupy Postępowego Sojuszu Socjalistów i Demokratów opowiedział gościom o tym, w jaki sposób funkcjonuje Parlament Europejski, jak kształtuje się budżet Unii Europejskiej, a także poruszył tematy zwiane z bieżącymi wydarzeniami politycznymi w Europie takimi jak Brexit czy bezpieczeństwo Wspólnoty.

źródło- https://pl-pl.facebook.com/LybackaKrystyna

E-Dziennik

System kontroli frekwencji i postępów w nauce

LEKKOATLETYKA DLA KAŻDEGO 2015

Lekkoatletyka dla każdego

Szkolna galeria

Filmoteka

Filmoteka

Nagrody

Certyfikat Szkoła z klasą

Szkoła z klasą

WPSiR

Winogradzki Park Sportu i Rekreacji

PROGRAM OD GROSIKA DO ZŁOTÓWKI

Linki

Biuletyn Informacji Publicznej

Szkoła bez przemocy

Tesco dla szkół

Szkoła z klasą 2.0

Na górę