Zasady zachowania w stołówce szkolnej

  1. Uczeń zobowiązany jest przed posiłkiem umyć ręce i przestrzegać regulaminu stołówki dotyczącego przepisów BHP.
  2. Naczynia po spożyciu posiłku mają być odstawione w wyznaczonym miejscu.
  3. Osoby korzystające ze stołówki szkolnej mają obowiązek kulturalnego zachowania się.

 

Stołówka szkolna

 

Informacja dotycząca płatności za posiłki

Szanowni Rodzice, 

Uprzejmie informujemy o nowej formie płatności za posiłki poprzez aplikację www.zamowposilek.pl.  Rejestrując się za pomocą linku który jest bezpośrednim odnośnikiem do rejestracji danej szkoły do której uczęszcza państwa dziecko. https://aplikacja.zamowposilek.pl/parent_registration/edit?company_sufix=ask_poznan&token=02fde1d47dadd6eb7ec48393a7fd133b

Dzięki aplikacji macie państwo możliwość szybkiej zapłaty za posiłki na zasadzie uzupełniania konta, określenia alergii pokarmowych, przeglądania menu, powiększania i pomniejszania zamawianych posiłków oraz zapoznania się z wszystkimi składnikami odżywczymi w danym jadłospisie.

Ta forma płatności na pewno przyczyni się do oszczędności państwa czasu oraz komfortu wyboru i sprawdzania menu śniadaniowego, obiadowego i podwieczorków.

Link do rejestracji prześlemy państwu drogą mailową w tym celu prosimy na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. przesłać do nas maila z prośbą o przesłanie linku lub skorzystać z powyższego.

Na górę