ZAJĘCIA POZALEKCYJNE

I półrocze 2017/18

NAZWA, RODZAJ ZAJĘĆ

ADRESACI (KLASY)

TERMIN (DZIEŃ TYGODNIA, GODZINY)

IMIĘ I NAZWISKO NAUCZYCIELA PROWADZĄCEGO ZAJĘCIA

Zajęcia wyrównawcze z j. polskiego (przygotowanie do egzaminu dla klas trzecich gimnazjum)

Klasy 3 gimnazjum

Środa 14.30-15.30 (co 2 tygodnie)

Karina Czarska Jachimowicz

Zajęcia  teatralno – filmowe ( projekt YoungFace.TV.)

 Klasy 7 SP i gimnazjum

Poniedziałek 14.30 – 15.30

Karina Czarska Jachimowicz

Zajęcia wyrównawcze

z języka angielskiego

Klasy 6 SP

Poniedziałki

14:30 – 15:15

Karolina Majewska-Wawrzyniak

Zajęcia wyrównawcze

z języka angielskiego

Klasy 2B i 3B GIM. (grupy 2.)

Wtorki

14:30 – 15:15

Karolina Majewska-Wawrzyniak

Zajęcia wyrównawcze z języka angielskiego

Klasa 4B SP

Środy

11:45 – 12:30

Karolina Majewska-Wawrzyniak

Zajęcia wyrównawcze z fizyki

Kl 7,2g,3g

Co 2 tygodnie w piątek 13:45-15:20

Agnieszka Stempniak

Zajęcia wyrównawcze z geografii (przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego)

 Kl.3cg,2b,2c

Piątek 13.30-14.15

Katarzyna Walczak

Zaj.artystyczne kl.1

Kl.1a

Piątek 11.45-12.30

Jolanta Palimąka

Zaj.wyrównawcze

Kl.1a

Poniedziałek 11.45-12.30

Jolanta Palimąka

Przygotowanie do egzaminu klas III

Klasy 3 g

Środa 15.20-16.10

Marta Gębka

Zajęcia wyrównawcze

2 G i 7 SP

Wtorek 15.20-16.10

Marta Gębka

Zajęcia wyrównawcze z geografii

 Kl.7a, 7b,2a

Poniedziałek  14.30-15.15

Katarzyna Walczak

Zajęcia artystyczne

Kl.3b

Wtorek 11.45-12.30

Renata Senk

Zajęcia wyrównawcze

Kl.3b

Czwartek 11.44-12.30

Renata Senk

Zajęcia wyrównawcze z języka angielskiego

Klasy: 2ag, 7a,b

Poniedziałek 13:45-14:30,

Środa 14:35-15:20

Michalina Matelska

Zajęcia wyrównawcze z j. polskiego

kl.  4b, 4c, 5b

Poniedziałek 13.45-14.30

Elwira Suska

Zajęcia wyrównawcze z j. polskiego

kl.  4a, 5a

Poniedziałek 14.35-15.20

Elwira Suska

Zajęcia wyrównawcze z j. polskiego

kl.  2ag, 2bg

Poniedziałek 15.20-16.05

Elwira Suska

Zajęcia wyrównawcze z j. polskiego

kl. 6a, 6b

Czwartek

12:40-13:25

Agnieszka Lipińska

Zajęcia wyrównawcze z j. polskiego

Kl. 7a, 7b

Czwartek

14:35-15:20

Agnieszka Lipińska

Kółko humanistyczne

Kl. 7, II g, III g

Poniedziałek 13.45-14.30

Tomasz Musielski

Redakcja małych form pisemnych

 Kl. 6, 7

Czwartek

14.45-15.30

Tomasz Musielski

Kółko przyrodnicze

Kl. 4 -6

Środa, 13.45 – 14.30

Izabela Trawińska

Konsultacje dla uczniów

KL. 4-6

Wtorek 14.30 – 15.20

Izabela Trawińska

Koło muzyczne

Kl. 4-7

Wtorek 13:25- 14:10

Małgorzata Leoniak-Karolak

Eucharystyczny Ruch Młodych

Kl.4-7

Wtorek 15.00-16.00

Grażyna Nowak

Zajęcia wyrównawcze

z języka angielskiego

Kl. 2, 3 gim.

Poniedziałek

14.30-15.20

Joanna Delestowicz

Zajęcia wyrównawcze

z matematyki

Kl. 2a,2b,2c gimnazjum

Wtorek 15.25 – 16.10

Patrycja Muszyńska-Ducka

Zajęcia wyrównawcze

z matematyki

Kl. 4a,4b,4c SP

Wtorek 14.35 – 15.20

Patrycja Muszyńska-Ducka

Szkolne Koło Caritas

Gimnazjum, klasa 7

Poniedziałek 14.35- 15.30

Liliana Cyran

Zajęcia wyrównawcze

 Kl. 3a SP

Wtorek

12:40-13:25

Monika Rojek

Zajęcia artystyczne

Kl. 3a SP

Wtorek

11:45-12:30

Monika Rojek

Zajęcia wyrównawcze

Kl. 2a SP

Środa

12:40-13:25

Karolina Wiśniewska

Zajęcia artystyczne

Kl. 2a SP

Wtorek

11:35-12:30

Karolina Wiśniewska

Zajęcia artystyczne

Kl 3c SP

Piątek

11;35- 12;30

Dorota Nożyńska

Zajęcia wyrównawcze z historii.

Szkoła podstawowa, Gimnazjum.

Piątek

14.35-15.20

Marcin Skupień

Klub Przyjaciół Biblioteki

Szkoła Podstawowa,Gimnazjum

Wtorek 15.00-16.00, Środa 15.00-16.00

Tomasz Borodynko

Kółko polonistyczne

Zajęcia wyrównawcze

Gimnazjum,SP

Środa 13.00-13.45, Poniedziałek

13.25- 14.15

Alina Szulczyk

Zajęcia artystyczne

Kl. 3d SP

Poniedziałek

11.45-12.30

Paulina Wojtkowiak

Zajęcia wyrównawcze

Kl. 3d SP

środa

13.30-14.15

Paulina Wojtkowiak

Etyka dla smyka

Przedszkole grupa 5, 6,7,8 cykliczne dwa razy w miesiącu każda grupa

Poniedziałek 10.00-10.30

Środa 9.00-9.30

Paulina Wojtkowiak

Koło języka niemieckiego

Gim, SP 7,8

Piątek 7.10-7.55

Maciej Zwanzig

Lekkoatletyka

SP  4-7

Wtorek 14.30-15.30

Dawid Kaniewski

Piłka Nożna

SP  4-7

Piątek 15.30-16.30

Dawid Kaniewski

Piłka Nożna

Przedszkole

Środa 15.30-16.15

Dawid Kaniewski

 

Lekkoatletyka

SP kl. 3

Poniedziałek

 13.45-14.30

Dawid Kaniewski

 

Koszykówka

SP 4-7

Poniedziałek 15.00-16.00

Alicja Czwojdrak

Piłka Ręczna

SP 4-7

Piątek 15.00-16.00

Alicja Czwojdrak

Zaj. wyrównawcze z j. angielskiego (konsultacje)

SP kl 5

Środa 13:45-14:30

Anna Młodzińska

Zaj. wyrównawcze z j. angielskiego (konsultacje)

SP kl 4 ac

Środa 14:35-15:20

Anna Młodzińska

Zajęcia artystyczne

SP kl. I B

Wtorek 12.40 – 13.25

Beata Jarzembowska

Zajęcia wyrównawcze

SP kl. I B

Poniedziałek 12.40 – 13.25

Beata Jarzembowska

zajęcia wyrównawcze z matematyki

3a, 3b, 3c

Czwartek

7.15-8.00

Alina Specht

Zajęcia wyrównawcze z chemii, przygotowanie do egzaminu

Kl. 7 SP, kl. 2, 3 GIM

Poniedziałek 14.40-15.25

Marcin Zaremba

Zajęcia wyrównawcze

SP kl.3 c

Środa

11.45- 12.30

Dorota Nożyńska

zajęcia wyrównawcze z matematyki

klasy 6

wtorek 7 lekcja, sala 13 (13:45-14:30)

Katarzyna Grzenkowicz

zajęcia wyrównawcze z matematyki

Klasa 7

piętek 8 lekcja, sala 13 (14.35-15.20)

Katarzyna Grzenkowicz

Na górę