Zajęcia pozalekcyjne w I półroczu roku szkolnego 2018/2019

 

Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego dla klasy 8a - A. Jesionowska, czwartek 13.45-14.30;

Zajęcia z języka polskiego w ramach projektu Na tropie kultury naprzemiennie z wyrównawczymi lub w zależności od terminów wyjść poza szkołę (informacje w ogłoszeniach) - A. Jesionowska, czwartek od 13.45;

Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego dla klas 4 - A. Jesionowska, wtorek 7.20-7.50;

Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego dla klas 5 - K. Zalejarz, czwartek 13.45-14.30, co drugi tydzień;

Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego dla klas 7 - A. Lipińska, poniedziałek 14.35-15.20;

Zajęcia przygotowawcze do egzaminu z języka polskiego dla klas 8 - A. Lipińska, czwartek 13.45-14.30;

Zajęcia przygotowawcze do egzaminu z historii dla klas 3 gimnazjum - M. Skupień, środa 14.35-15.20, piątek 13.45-14.30;

Zajęcia przygotowawcze do egzaminu z języka polskiego dla klas 3 gimnazjum - E. Suska, co drugi tydzień, wtorek 14.35-15.20;

Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego dla klas 6 -  w godzinach zajęć wyrównawczych dla innych klas E. Suskiej i A. Lipińskiej (proszę zgłaszać się indywidualnie);

Chór szkolny, M. Leoniak-Karolak, czwartek 13.25-14.10;

 

- zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze z matematyki dla klas 4(co drugi tydzień) i klas 5(co drugi tydzień) we wtorki na 7 godzinie lekcyjnej(13:45 - 14:30)

- zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze z matematyki dla klas 6(co drugi tydzień) i klas 7(co drugi tydzień) we wtorki na 8 godzinie lekcyjnej(14:35 - 15:20)

- Kółko przyrodnicze - poniedziałek 13.45 - 14.30

- Zajęcia wyrównawcze z chemii dla klas 7 i 8 - poniedziałek godz. 14.35-15.00

- Zajęcia wyrównawcze z chemii dla klas 3 gimnazjum - wtorek godz. 14.35-15.00

 

Zajęcia dodatkowe - języki obce

 

* Karolina Majewska-Wawrzyniak:

1. KOŁO JĘZYKA ANGIELSKIEGO DLA KLAS 7. - środa, godz. 14:35 - 15:20

2. ZAJĘCIA WYRÓWNAWCZE Z J. ANGIELSKIEGO DLA KLAS 7. - wtorek, godz. 14:30 - 15:00

3. ZAJĘCIA WYRÓWNAWCZE Z J. ANGIELSKIEGO DLA KLAS 6. - piątek, godz. 7:20 - 7:50

4. ZAJĘCIA WYRÓWNAWCZE Z J. ANGIELSKIEGO DLA KLAS 5. - poniedziałek, godz. 7:20 - 7:50

 

* Michalina Matelska-Klecha: 

1. ZAJĘCIA WYRÓWNAWCZE Z J. ANGIELSKIEGO DLA KLAS 8

 

* Anna Trojanowicz:

1. KÓŁKO JĘZYKA ANGIELSKIEGODLA KLASY 2a SP - środa 12.40-13.25

 

*Anna Lemańska:

1. ZAJĘCIA WYRÓWNAWCZE Z J. ANGIELSKIEGO DLA KLAS 4 - każdy czwartek 7.30-7.50 

2. ZAJĘCIA WYRÓWNAWCZE Z J. ANGIELSKIEGO DLA KLAS 3 gim - co dwa tygodnie piątki 13.45-14.30 

 

* Maciej Zwanzig: 

1. ZAJĘCIA WYRÓWNAWCZE Z J. NIEMIECKIEGO DLA KLAS 7, 8 i 3 gim. - czwartek , godz. 14.35-15.20 

2. KÓŁKO JĘZYKA NIEMIECKIEGO DLA KLAS 8 i 3 gim. - piątek, godz. 7.10-7.55

 

 

 

Dawid Kaniewski: Gry i zabawy naszych dziadków dla klas 1-3 w poniedziałki 12.40-13.25 i wtorki 13.25-14.10

SKS Piłka nożna dla klas 4-6 w poniedziałki 15.20-16.20

SKS Lekkoatletyka dla klas 4-6 w czwartki 

Zajęcia dodatkowe z piłki nożnej dla przedszkolaków w piątki 15.00-16.00

Zajęcia dodatkowe z piłki nożnej dla klas 1-3 we wtorki 14.15-15.15 i piątki 13.30-14.45

 

Martyna Łakoma: taekwondo

poniedziałek uczniowie SP 14.45-15.30

poniedziałek przedszkole 15.30-16.00

 

Alicja Czwojdrak: Zabawy świata dla klas 2-4 we wtorki 13.30.-14.15

SKS Koszykówka dla klas 4-5 we środy 14.30-15.30

SKS Koszykówka dla klas 5-8 we wtorki 14.30-15.30

zajęcia dodatkowe dla grupy ukraińskiej w czwartki i piątki 8.00-8.45

 

Watras Włodzimierz:

SKS siatkówka dla klas 7-8 i 3gim w srody 14.30-15.30

SKS piłka ręczna dla klas 7-8 i 3gim w piatki 13.30-14.30

Na górę