mgr Korbanek Marek DYREKTOR SZKOŁY
wychowanie fizyczne
SP, GIM
mgr Tomkowiak Radosława WICEDYREKTOR SZKOŁY
wychowanie do życia w rodzinie,
edukacja dla bezpieczeństwa
SP, GIM
mgr Adamek Daria

edukacja wczesnoszkolna,

wychowawca klasy 2D SP

SP
mgr Adamska Dominika świetlica SP
mgr Bereś Katarzyna

świetlica 

SP
mgr Borodynko Tomasz

biblioteka szkolna, ICIM

SP, GIM
mgr Cyran Liliana religia SP, GIM
mgr Czarska Jachimowicz Karina (urlop)

język polski

SP, GIM
mgr Czwojdrak Alicja wychowanie fizyczne SP, GIM
mgr Delestowicz Joanna

język angielski,

wychowawca klasy 1C GIM

GIM
mgr Dziadkiewicz Joanna psycholog szkolny SP, GIM
mgr Gębka Marta

biologia,

wychowawca klasy 2A GIM

 GIM
mgr Gordon-Paszta Joanna (urlop)

język angielski

SP, GIM
mgr Grzenkowicz Katarzyna

matematyka,

wychowawca klasy 5B SP

SP
mgr Horkawy Ewelina (urlop)

biologia, informatyka, zajęcia artystyczne

GIM
mgr Jarzembowska Beata

edukacja wczesnoszkolna,

wychowawca klasy 3B SP

SP
mgr Kaniecka-Wojt Alina (urlop)

informatyka, technika

SP, GIM
mgr Kaniewski Dawid

wychowanie fizyczne,

wychowawca klasy

SP, GIM
mgr Kotarska Marta (urlop)

edukacja wczesnoszkolna,

wychowawca klasy 2C SP

SP
mgr Kowalewska Jadwiga

edukacja wczesnoszkolna

SP
mgr Krężel Monika świetlica SP
mgr Krzewińska Anna (urlop)

edukacja wczesnoszkolna,

wychowawca klasy 2D SP

SP
mgr Kubiak Ewa historia, świetlica SP
mgr Lemańska Anna (urlop)

język angielski

SP, GIM

mgr Leoniak-Karolak Małgorzata

muzyka, plastyka, zajęcia artystyczne, chór szkolny

SP, GIM
mgr Lipińska Agnieszka

język polski, zajęcia artystyczne,

wychowawca klasy 4A SP

SP, GIM
mgr Łakoma Martyna (urlop)

trener taekwondo

SP
mgr Łakomy Waldemar

wychowanie fizyczne, trener taekwondo

SP, GIM
mgr Maćkowiak Beata

edukacja wczesnoszkolna,

wychowawca klasy 2C SP

SP
mgr Majewska-Wawrzyniak Karolina

język angielski

SP, GIM
mgr Młodzińska Anna

język angielski,

wychowawca klasy 6B SP

SP
mgr Musielski Tomasz

język polski,

wychowawca klasy 6A SP

SP
mgr Muszyńska-Ducka Patrycja

matematyka,

wychowawca klasy 3A GIM

SP, GIM
mgr Nowak Grażyna religia SP, GIM
mgr Palimąka Jolanta

edukacja wczesnoszkolna,

wychowawca klasy 3A SP

SP
mgr Pawlak Aleksandra

język niemiecki, świetlica

SP, GIM
mgr Rojek Monika

edukacja wczesnoszkolna,

wychowawca klasy 2A SP

SP
mgr Senk Renata

edukacja wczesnoszkolna,

wychowawca klasy 2B SP

SP
mgr Skupień Marcin

historia,

wychowawca klasy 2C GIM

GIM
mgr Specht Alina

matematyka,

wychowawca klasy 2B GIM

SP, GIM
mgr Stempniak Agnieszka

fizyka

GIM
mgr Suska Elwira

język polski,

wychowawca klasy 3B GIM

GIM
mgr Szarek Jagoda świetlica SP
mgr Szulczyk Alina

język polski, biblioteka szkolna

GIM
mgr Trawińska Izabela

przyroda, 

wychowawca klasy

SP
mgr Walczak Katarzyna

geografia, wos

GIM
mgr Watras Malwina

pedagog szkolny

SP, GIM
mgr Watras Włodzimierz

wychowanie fizyczne, trener piłki nożnej

GIM
mgr Wieczorek Milena

edukacja wczesnoszkolna,

wychowawca klasy 3D SP

SP
mgr Wiese Anna

język angielski, informatyka,

wychowawca klasy 1A GIM

SP, GIM
mgr Wiśniewska Karolina

edukacja wczesnoszkolna,

wychowawca klasy 1A SP

SP
mgr Wojtkowiak Paulina

edukacja wczesnoszkolna, etyka,

wychowawca klasy 3C SP

SP
mgr Zaremba Marcin

chemia, informatyka,

wychowawca klasy 1B GIM

GIM
mgr Zawadka Marek

wychowanie fizyczne, trener taekwondo,

wychowawca klasy

SP, GIM
mgr Zwanzig Maciej

język niemiecki,

wychowawca klasy 3C GIM

GIM

Użyte skróty:
SP - nauczyciele szkoły podstawowej
GIM - nauczyciele gimnazjum

Na górę