Dyżury dla rodziców w pierwszym półroczu 2020/2021

Biernacka Aleksandra - poniedziałek 18:00 - 18:45,  środa 11:30 - 12:15

Bogusiewicz Wioleta - wtorek -  9:30 - 10:15,  wtorek - 18:00 - 18:45

Borodynko Tomasz - wtorek,  10:50 - 11:35,  czwartek, 18:30 - 19:15

Brot Agata - wtorek - godz. 18:00 - 18:45, czwartek - godz. 11:45 - 12:30

Czwojdrak Alicja - poniedziałek godz.17.00- 18.00

Gębka Marta - poniedziałek,  18:00 - 19:00,  piątek, 9:00 - 10:00

Grażyna Nowak wtorek godz.12.00-13.00 oraz środa godz.17.00-18.00

Helena Małachowska - środa 11:20 - 12:20.

Kaniecka Wojt Alina - poniedziałek, godz. 10:30 - 11:30

Kaniewski Dawid - poniedziałek,  09:00 - 10:00,  czwartek - 20:30 - 21:30

Krężel Monika - wtorek  11:00 - 11:45,  czwartek 18:30 - 19:15

Kucher Olena - poniedziałek - god. 12:30-13:15, piątek 15:30 - 16:15

Kuś-Paczkowska Joanna - poniedziałek,  10:15 - 11:00,  poniedziałek, 18:30 - 19:15

Liliana Cyran – poniedziałek- godz.15.00 do 15.45

Majewska-Wawrzyniak Karolina - poniedziałek, 10:50 - 11:35, poniedziałek 17:15 - 18:00

Małgorzata Leoniak-Karolak - środa,  9:45 - 10:30,  czwartek, 14:30 - 15:15

Matelska-Klecha Michalina - poniedziałek, 10:00 - 10:45,  poniedziałek, 18:00 - 19:00

Milena Wieczorek - poniedziałek 15:30- 15:45,  wtorek 17:15 - 18:00

Młodzinska Anna - środa 11:45-12:30, piątek 11:30 - 12:15

Muszyńska-Ducka Patrycja - poniedziałek,  8:00 - 8:45,  poniedziałek, 17:30 - 18:30.

Nożyńska Dorota - wtorek - godz. 17:00 - 18:00

Perska Martyna - czwartek  16:45 - 17:15,  piątek, 9:30 - 10:30 (wszystkie konsultacje w Google Meeting)

Rojek Monika - czwartek, 9:45-10:30

Rzemyk Karla - wtorek,  10:50 - 11:35,  czwartek, 18:30 - 19:15

Sadowska Małgorzata -poniedziałek 12.00-13.00,środa-17.00-18.00

Suska Elwira -poniedziałek 18.00 - 18.45; czwartek  8.00 - 8.45

Szajdak-Skrzypek Katarzyna - piątek, 9:45 - 10:30,  wtorek, 18:00 - 18:45

Szulczyk Alina -dyżur dla rodziców -poniedziałek 8.30-9.30.

Tomkowiak Radosława - poniedziałek, godz. 17:00 - 18:00, środa, godz. 10:00 - 11:00

Trawińska Izabela - poniedziałek,  18:00 - 19:00,  wtorek 9:45 - 10: 45

Trojanowicz Anna - poniedziałek,  9:45 - 10:30,  wtorek, 18:00 - 19:00

Wiśniewska Karolina - czwartek - godz. 9.00 -10.00

Wojtkowiak Paulina - środa,  9:45 - 10:30,  środa, 17:00 - 17:45

Zaremba Marcin - poniedziałek, 17:00 - 17:45, wtorek, 11:45 - 12:30

Zawadka Marek - środa,  10:45 - 11:30,  czwartek, 15.30 - 16.15

Zawadzka-Wylegała Barbara - Wtorek godz.  10:00 - 10:45,  Poniedziałek godz. 18:00 - 18:45

Watras Włodzimierz środa 11.00-11.45, czwartek 14.14-15.00

Na górę